Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

ТВОРИТИ ДОБРО ЗАВЖДИ ПРИЄМНО

Місяць жовтень щедрий на урочі дати, так і розпочинається він особливо.

1 жовтня у всьому світі відзначають  Міжнародний день людей похилого віку, а в нашій країні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про їх людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це, передусім, привід до роздумів щодо подальшої долі людства, бо старості не уникне жоден.

IMG 20191010 135032

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Перш за все, це люди, найбільшим багатством яких є досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу вистояли і зробили найбільший внесок у розгром фашизму, хто будував наше минуле, став його історією. І цього ми не маємо права забувати.

изображение viber 2019 10 16 22 20 11

Турбота про людей похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Завжди пам’ятаючи про це, студенти Іллінецького  державного аграрного коледжу долучилися до проведення акції Добра та відвідали пансіонат для людей похилого віку «Віфанія» в селі Павлівка.

изображение viber 2019 10 16 22 18 32

 

Адміністрація коледжу надала транспорт для здійснення поїздки та підтримала харчову базу пансіонату фруктами та овочами, вирощеними у власному господарстві. Лідерами студентського профкому Дмитром Корпачовим, Денисом Внученком, Євгеном Кирилюком, представниками студентського парламенту та студентами групи МБ-31, зокрема Максимом Могилою, на чолі з куратором Сидорук О.І. та головою профспілкової організації студентів Ткач О.М. було зібрано теплі речі, консервація, а також придбано смаколики для організації та проведення свята.

изображение viber 2019 10 16 22 19 24

Для забезпечення святкового настрою учасники художньої самодіяльності коледжу підготували невеличку концертну програму: потішили стареньких гарним співом Кучковський Олександр, Зволінська Юлія, майстерно поетизувала Анастасія Андрієнко, запрошували у вир танцю Тетяна Телевань та Юлія Коваль.

изображение viber 2019 10 16 22 19 47

Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності. До того ж, робити добро завжди приємно!

                                                                                                         Голова студентського профкому Оксана Ткач

Top