Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

«СПАСИБІ ЗА ЖИТТЯ»

Театр — це форма знань: він повинен і може бути

засобом трансформування суспільства.

 

Театр може допомогти нам збудувати наше майбутнє 

замість того, аби просто чекати на це майбутнє...

Августо Боаль (засновник “Театру пригнічених")

 31.10.2019 року було проведене відкрите заняття з елементами тренінгу та соціального театру «Спасибі за життя» зі студентами групи ЛК-11(куратор Кравець А.В.).

image 2

Метою заходу  було глибоко розкрити значення і цінність життя людини за допомогою соціального театру, формувати уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх, сприяти формуванню в студентів особистої системи цінностей, виховувати вміння адекватно реагувати на життєві випробування.

image 6

В занятті використано соціальний театр для кращого розуміння проблеми, коли люди не бачать вихід з ситуації, як тверезо розуміти і правильно діяти в стресових, або депресивних станах. Театр сприяє самореалізації молоді шляхом задоволення актуальних потреб, інтересів та створення простору для активності.

image 3

image 7

Глядачами відкритого заняття були студенти нововступники А-11 (куратор Мочульський М.В.), соціальний педагог Буркало Л.В. та запрошені гості: головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької РДА, відповідальна особа за встановлення статусу особам потерпілим від торгівлі людьми - Кардинал Діна Тимофіївна; педагог соціальний Іллінецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - Чеботарьова Марина Олександрівна; практичний психолог Іллінецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - Погребняк Світлана Миколаївна.

image 1

Будьмо щасливими сьогодні! Не втомлюймось приносити щастя своїм близьким! Бо ж кожен день – єдиний та неповторний. Бо ж кожен з нас заслуговує на радість та посмішку!

                                                                                                                                             Психолог Галина Комасюк

Top