Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

ДЕНЬ СТУДЕНТА 2019

14 листопада 2019 року в Іллінецькому державному аграрному коледжі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів.

Привітати студентів зі святом завітала заступник міського голови з гуманітарних питань Трохимець Людмила Михайлівна, а найкращим студентам коледжу вручила грамоти та подарунки від Іллінецької міської ради.

ДС7

Під час урочистостей директор коледжу Пиндус Василь Васильович відзначив кращих студентів грамотами та побажав усім творчої наснаги, ніколи не зупинятися на досягнутому та завжди памятати щасливі студентські роки. Студенти студентського профспілкового комітету коледжу відмітили кращі кімнати гуртожитків та подарували переможцям подарунки.

Після завершення урочистих заходів відбулася молодіжно-розважальна програма у формі КВК, де змагалися студенти агрономічного, технологічного та економічного відділів. Виступ кожної команди був особливим: від ліричних роздумів до яскравої безпосередності. Поважними членами журі були: заступник міського голови з гуманітарних питань Трохимець Людмила Михайлівна, провідний методист комунального закладу «Центр культури, мистецтв та естетичного виховання міської ради» Весна Юлія Іванівна та начальник служби у справах дітей Буждиган Інна Петрівна. Перемогу отримала студентська команда КВК технологічного відділу.

ДС9

ДС8

Адміністрація та педагогічний колектив на протязі дня намагалися створити для своїх студентів святкову атмосферу та приємний настрій, щедро пригощаючи усіх чаєм, солодкою випічкою з медом та запашними яблуками, вирощені у власному садку коледжу.

ДС1

ДС5

ДС3

Кажуть, що у студентів є два свята: День студента і кожен день! То ж нехай позитивний настрій та щирі посмішки супроводжують студентів Іллінецького коледжу кожного дня на шляху до заповітної мети!

 

ДС19

ДС АГРОНОМИ 3

ДС17

ДС АГРОНОМИ 2

ДС основна2

Top