Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ - ПАМ’ЯТАЄМО, НЕ ЗАБУДЕМО, РОЗПОВІМО

21 листопада 2019 року в читальній залі коледжу студенти групи А-21 з куратором Роїк Н.П. та групи Т-22 з куратором Трішіною Л.П., під керівництвом Лісової Т.А. провели Вечір-реквієм з нагоди Дня гідності та свободи «Революція гідності -  пам’ятаємо, не забудемо, розповімо»,  присвячену 6-тій річниці страшних подій на Майдані.

Мета заходу: вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, прищепити любов до Батьківщини; формувати у студентів патріотичне ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвивати  почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину; сприяти тому, щоб присутні усвідомлювали, що необхідно бути гідними громадянами України.

DSC 0055

На захід були запрошені студенти груп Т-21, А-22, МБ-11, Б-31, М-31, А-11, А-31.

DSC 0029

Вони познайомилися з героїчними сторінками історії України, що стали основою для запровадження відзначання Дня гідності та свободи, переглянули відео трагічних подій на Майдані.

Ведучими заходу були Джупина В., Болюк А., Савчук В., Глинчук В.

DSC 0012

Вірші Уляни Дубініної «На мирних студентів з кийками?..», Лесі Горової «Запах Майдану», Ігоря Старенького «Ви запитаєте: «Яка ціна свободи?», Людмили Удовенко «Україна  –  сильна і могутня!» декламували студенти Фокіна С., Чернега  Б., Близнюк О.

DSC 0026

DSC 0051

DSC 0059

Студенти та викладачі коледжу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти до Обеліску Небесної Сотні.

ДПГ2

 

Top