Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ "КОНСТРУКТИВНА ВЗАЄМОДІЯ З МОЛОДДЮ ЯК УМОВА СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО І КОМФОРТНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ" У БЕРЕЖАНСЬКОМУ АГРОТЕХНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ

20-21 листопада відбувся двохденний семінар практичних психологів України. Координатором заходу став Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти (м. Київ).

photo 2019 11 27 14 41 58 1

Вітали учасників семінару Світлана Пилипишин – директорка ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», заступник мера м. Бережани Олег Захарків, Лепеха І.О., завідувачка науково-методичного кабінету соціально-гуманітарної освіти Науково-методичного центру ВФПО, Степанова І.О., методистка кабінету соціально-гуманітарної та виховної роботи Науково-методичного центру ВФПО.

photo 2019 11 27 14 42 14

photo 2019 11 27 14 41 46

Доповідачі: бізнес-тренер із Тернополя Лариса Овчарук доповідала на тему «Особистий бренд і онлайн комунікації». Тетяна Білінська, начальниця відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості, кандидат психологічних наук, психодіагност, виступила з доволі гострою проблемою: «Психодіагностика ризику прояву булінгу».  Ірина Лепеха, завідувачка науково-методичного кабінету соціально-гуманітарної освіти Науково-методичного центру ВФПО, говорячи про «Формування особистості на засадах гармонійного розвитку індивідуальних особливостей студентів». Лариса Афанасенко, кандидатка психологічних наук кафедри психології Національного університету біоресурсів і природокористування України ознайомила учасників семінару та провела майстер-клас на тему «Інноваційні технології в роботі освітнього психолога на прикладі використання метафоричних асоціативних карт (МАК)». Ще одна цікава доповідь – «Психологічна взаємодія молоді в умовах сучасних викликів» Ольги Макух, кандидатки психологічних наук, доцентки ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут. Тетяна Гальчак, кандидатка педагогічних наук, викладачка циклової комісії гуманітарних дисциплін ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», завершувала роботу семінару практичних психологів, доповідаючи з темою «Взаємини викладачів та студентів як чинник становлення особистості майбутнього».

photo 2019 11 27 14 42 43

На закінчення семінару всім учасникам було вручено сертифікати НМЦ вищої та фахової передвищої освіти. Та головне, що відбулася «зустріч однодумців», і, як озвучила Лариса Афанасенко, «профілактика емоційного вигорання» вдалася на славу.

photo 2019 11 27 14 42 37

                                                                                          Психолог Галина Комасюк

Top