Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Щира подяка Адміністрації коледжу та особисто нашому директору Пиндусу Василеві Васильовичу від усіх працівників та пенсіонерів за підтримку, у вигляді продуктових наборів до Великодніх свят.

IMG c9

Впродовж двох днів восьмого та дев'ятого квітня, усім працівникам та пенсіонерам від Адміністрації коледжу, була видана матеріальна допомога у вигляді Великодніх продуктових подарунків. Така акція проводиться не вперше. Вона є багаторічною традицією, започаткованою нашим директором багато літ тому та проводиться не рідше, ніж два рази на рік.

Та для членів колективу, в тому числі і пенсіонерів, що вийшли на заслужений відпочинок з Іллінецького технікуму - тепер коледжу,  це є дуже вагомий і потрібний дарунок до Великодня та професійого свята. 

IMG 2

Цьогоріч Великодні свята пройдуть у нелегкий час боротьби усіє країни, та й всього світу, з коронавірусною інфекцією Covid-19. Коледж перебуває на карантині. Проте усі працівники у цей складний час продовжують виконувати свої посадові обо'язки.

IMG b3

IMG 6

IMG f7

 

Викладачі - дистанційно навчають студентів; виробничники - проводять весь комплекс весняно-польових робіт, щоденно доглядають ВРХ, доять корів, вирощують молодняк птиці; господарська служба забезпечує чистоту, дезінфекцію у приміщеннях коледжу та благоустрій території; адміністрація здійснює діяльність із життєзабезпечення усіх підрозділів коледжу та недопущення фінансової і економічної кризи для нашого закладу.

Завдяки, відповідальним за цю добру справу нашим працівникам, які ризикуючи своїм здоров'ям, подбали, щоб усі товари були закуплені, упаковані та завезені у коледж, стало можливим отримати усім членам колективу продукові набори, що складаються з цукру, круп, макаронів, муки, олії, овочів. Усім вам щиро дякуємо, бажаємо вистояти, зберегти здоров'я своє та своїх рідних.

                                                                                                                                                                                                            Члени трудового колективу Іллінецького державного аграрного коледжу

Top