Розпочав свою роботу економічний відділ у 1998 році, тоді було  відкрито спеціальність «Організація виробництва» а в 2000 спеціальність «Бухгалтерський облік». В різний час відділеня очолювали досвідчені викладачі, майстри своєї справи  Рекуненко В.В., Білозор Н.М., Логвиненко В.А., Гриценко О.Д. Сьогодні очолює відділ Матящук Олександр Анатолійович, який має великий досвід педагогічної діяльності.

  Фахівці економічних спеціальностей призначені для фінансово-економічної роботи в різних організаціях, підприємствах та установах. Під час навчання вони освоюють  економічне планування та організацію діяльності підприємства, економіку підприємства, бухгалтерський облік і фінанси підприємств, менеджмент і маркетинг. Випускники мають навички роботи з професійними програмами «1С:Бухгалтерія» 

  Разом з опануванням своєї спеціальності студенти відділення  паралельно отримують і робітничу кваліфікацію з професії  «Оператор комп’ютерного набору» що дає змогу розрити  можливості  свого майбутнього працевлаштування.

   У 2016-17 навчальному році працює 6 навчальних груп. Контингент  студентів налічує 75 студентів, однак це дає можливість викладачам приділяти більше уваги кожному з них.
Студенти відділу крім навчання займаються спортом, художньою самодіяльністю, відвідують різні гуртки , проводять цікаві виховні години. Є серед них чемпіони України з легкої атлетики, переможці всеукраїнських та обласних спортивних змагань, переможці обласних олімпіад та фахових конкурсів.

  У 2015 році  економічний відділ розпочав співпрацю з Вінницьким торговельно- економічним інститутом КНТУ  в плані ступеневої освіти. Тобто студенти випускники мають можливість продовжити  навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» Форма навчання  заочна зі скороченим терміном навчання по спеціальності «Менеджмент організацій» та «Облік і оподаткування». Заняття проходять на базі Іллінецького державного аграрного коледжу. На даний час налічується 86 студентів з яких 49 випускники 2015 та 2016 року.

   ВТЕІ має наміри і в подальшому проводити набір студентів для продовження навчання і не лише студентів-випускників 2017 року, а і випускників попередніх років та тих, хто закінчив інші навчальні заклади за спорідненими спеціальностями. Можливий також  перехресний вступ з інших спеціальностей.

 

Регіональний етап огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія»

      IMG 2572

23 листопада 2017 року на базі ВСП Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва відбулося засідання регіональної конкурсної комісії огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

IMG 2619

В огляді-конкурсі брали участь представники 7 аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Вінницької та Черкаської областей:

  1. Брацлавський агроекономічний коледж Вінницького НАУ;
  2. Іллінецький державний аграрний коледж;
  3. Ладижинський коледж Вінницького НАУ;
  4. Могилів-Подільський технолого-економічний коледж Вінницького НАУ;
  5. Чернятинський коледж Вінницького НАУ;
  6. ВСП «Агротехнічний коледж Уманського НУС»;
  7. ВСП «Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського НУС».

IMG 2710

Наш навчальний заклад представляли Трішіна Людмила Петрівна, викладач вищої категорії  завідувач кабінетом «Навчальна бухгалтерія та інформаційні системи в обліку» та Роїк Наталія Петрівна, голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

 IMG 2768

Засідання пройшло у діловій, конструктивній та доброзичливій атмосфері, членами регіональної конкурсної комісії були переглянуті друковані матеріали, відео фрагменти проведення навчальних занять та тематичних виховних заходів, презентації лабораторії «Навчальна бухгалтерія».

IMG 2640

Учасники засідання обмінялися досвідом проведення навчальної та виробничої практики з обліково-фінансових дисциплін, обговорили питання співпраці з підприємствами, сучасні вимоги до фахових компетентностей випускників, які мають безпосередній вплив на їх майбутнє працевлаштування.

IMG 2647

Регіональна конкурсна комісія провела експертне оцінювання зазначених матеріалів та визначила місця.

IMG 2823 1

Право представляти регіон на заключному етапі конкурсу на базі ДУ «Агроосвіта» вибороли представники Брацлавського агроекономічного коледжу Вінницького НАУ.

Іллінецький державний аграрний коледж посів ІІ місце, за що отримав нагороду.

Рисунок 167 2

   

Top