ВИХОВУЄМО СПОРТИВНУ, НАПОЛЕГЛИВУ, ДИСЦИПЛІНОВАНУ МОЛОДЬ

 

В стінах коледжу гартується юнь, яка впевнено займає найвищі сходинки спортивного п’єдесталу, виборюючи високі звання чемпіонів України.

 DSC3718

Іллінецький аграрний коледж давно славиться досвідченими педагогами фізичного виховання, які творчо працюють і виховують у студентів наполегливий спортивний дух. Думка Гіппократа про те, що  гімнастика та фізичні вправи  мають міцно ввійти в повсякденне життя  кожного, хто прагне зберегти працездатність та  здоров’я, водночас радіючи повноцінним радісним будням, знаходить своє місце  в самовідданій  праці  педагогів, сповна відданих спорту.

 DS1

 DS5

 

 

 

Щерба Володимир Віталійович, завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики,  створив не одну команду з волейболу.

 

 DSC3801

stecyshyn

 

 

Стецишин Олексій Петрович – викладач кафедри фізичного виховання, завдяки його цілеспрямованості багато студентів мають чимало подяк, грамот, медалей, кубків за зайняті призові місця як на обласному, так і на всеукраїнському рівнях.

 DSC5906

stelmaschuk

 

 

Стельмащук Микола Сергійович - викладач кафедри фізичного виховання, підготував багато команд з баскетболу, які були учасниками спортивних змагань різного рівня.

 DSC3906

 DS4

 

 

 

Цеплий Василь Олександрович, молодий викладач кафедри фізичного виховання, кандидат в майстри  з гирьового спорту, тренер з важкої атлетики, який вдало влився  в колектив фізкультурників.  

Ось уже тридцять вісім років поспіль їхня праця  приносить навчальному закладу  заслужене  перше  місце в загальному заліку  обласної спартакіади серед  дев’яти технікумі та коледжів.

Цьогорічна  чотирнадцята спартакіада також  рясна на спортивні перемоги: наші спортсмени вибороли перше місце : 

  • з настільного тенісу (тренер Цеплий В.О.)
  • з баскетболу (юнаки, тренер Стельмащук М.С.)
  • з волейболу (юнаки, тренер Щерба В.В.)
  • з легкої атлетики (тренер Стецишин О.П.)

В іграх Всеукраїнської спартакіади наші спортсмени  отримали шосте місце серед  99 навчальних закладів, подарувавши коледжу нових чемпіонів.

Легка атлетика, королева граційності та краси, вид спорту, який  має не тільки чимало прихильників серед колежанської молоді, а й добрі результати різноманітних турнірів та змагань.

 DSC7298

Чемпіонами України із спортивних ігор серед технікумів та коледжів стали студенти коледжу:

Гой Олександр, студент групи А-41, – стрибок у довжину 

 DSC6377

Чернюк Наталія, студентка групи Т-42, - біг на 100-200 метрів

 DSC1409

Гаврилюк Сергій, студент групи А-41, - стрибок у висоту

IMG 1790

Зональні Всеукраїнські спортивні змагання, спортивні ігри, турніри, які постійно відбуваються в спортивній залі нашого коледжу, здобуті призові місця, уроки невдач та  смак перемоги – яскраве свідчення бурхливого спортивного життя  студентів аграрного коледжу.

 DS2

Сприяє цьому і одна з найкращих в Україні, міцна матеріально-технічна база спортивно-оздоровчого комплексу навчального закладу. Сучасні тренажерні, спортивні зали, обладнані майданчики  мають позитивний вплив по залученню молоді до спортивного життя в стінах коледжу.

 DSC3781

Безперечно, спорт формує культуру оптимізму та культуру бадьорості молодого покоління, високо піднімає планку людського духу, виховує стійкість та вміння перемагати самого себе.

Top