illintsi 14

В центрі уваги та постійної турботи знаходяться  гуртожитки в адміністрації коледжу, зокрема його директора Василя Васильовича Пиндуса. Відповідно і забезпечення належних житлово – побутових умов, вирішення питань функціонування гуртожитків, як цілого студентського комплексу, знаходять місце в реальних справах.

 Прокопова Оксана Михайлівна, заступник директора з виховної роботи, щоденно і наполегливо піклується про стан справ  гуртожитків, вміло направляючи роботу цього  студентського живого організму в позитивне і життєдайне русло. 

Створені та постійно підтримуються всі належні умови для проживання, повсякденної самостійної підготовки, активного проведення годин дозвілля та відпочинку  молоді. Осучаснені світлі кімнати, оновлені меблі та систематичні ремонтні  заходи підкреслюють відповідність умов проживання до нових вимог освіти.

Приміщення гуртожитків оснащені новою побутовою технікою, що забезпечує якісне та повноцінне проживання відповідно до чинних санітарних норм та чинних правил.

Положенням про студентський гуртожиток ІДАКу, погодженим з органами студентського самоврядування  та первинною профспілковою організацією студентів, визначено умови та правила проживання, права та обов’язки  його мешканців.

Велику роль в організації життя в гуртожитках, спрямування його до активної  творчої та самостійної діяльності належить раді гуртожитку як органу студентського самоврядування, який покликаний  зблизити людей, навчити певним нормам життя, добра та дружби. Саме тут зароджується товаришування, результатом якого  стає підтримка в дорослому самостійному житті та  збережені про студентські роки найкращі спогади. Студенти – це імпульсивна сила молодості й активності; а їх життя сповнене яскравих подій і цікавих новин, що держить їх у повсякденному  виру подій.  Тому в студентському гуртожитку завжди нові ідеї, тут завжди цікаво і весело проходять  свята і виникають найтепліші почуття, тут усі єдині, усі живуть одними  та тими ж помислами.

Ярова Світлана Олександрівна та Куцак Юлія Анатоліївна – комендант та вихователь гуртожитку №1, Загребельна Марія Олександрівна, Музика Людмила Григорівна та Бордун Світлана Сергіївна – комендант та вихователі гуртожитку №2  працюють творчо, шукаючи нові шляхи та методи належного впливу на молоде покоління, навчаючи їх повсякденних правил та законів суспільного життя.

520 510

В гуртожитку кожен відчуває свою  соціальну значущість. Спрацьовує принцип: «Самі вирішили – самі зробили – самі відповідаємо». Атестаційні перевірки кімнат в рамках  конкурсів «Краща кімната», «Кращий поверх», «Краща кухня», щоденні перевірки санітарного стану кімнат та перевірка присутності мешканців  гуртожитку у нічний час, допомога в організації та проведені виховних годин, круглих столів та бесід - все це залюбки виконують члени студентського самоврядування, беручи ініціативу в свої завзяті руки.

Вся виховна робота спрямована на формування в студентів впевненості в собі, прагнення до самовдосконалення, вміння практично мислити.

В гуртожитку кожен студент вчиться бути людиною, виховуючи в собі кращі загальнолюдські риси.

Оплата за проживання в гуртожитку розраховується відповідно до законодавства, тарифів та визначеного порядку розрахунків за комунальні послуги залежно від рівня створених комфортних умов приміщення, що надається для проживання на період навчання студентів. 

 DSC3405

Top